Dlaczego warto zdecydować się na lakiery hybrydowe hi?

Jak wiadomo praktycznie każda przedstawicielka płci pięknej marzy o idealnie wykonanym manicure. Nie wszystkie przedstawicielki płci pięknej mają świadomość, że zadbane paznokcie mogą spowodować, że panowie zwrócą na nie zdecydowanie większą uwagę. Kobiety w ten sposób będą bardziej pewne siebie. 

Dla kogo dokładnie przeznaczone są lakiery hybrydowe?

Manicure hybrydowe z roku na rok zyskuje na popularności. Obecnie wykonuje je znaczna większość kosmetyczek. Panie oczywiście mogą bez problemu wykonać je samodzielnie w domu. Lakiery hybrydowe hi rekomendowane są wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, które chciałyby mieć nienaganne manicure przez dłuższy czas. 

Warto zdawać sobie sprawę, że lakiery hybrydowe hi hybrid po nałożeniu na paznokcie mogą utrzymywać się nawet przez miesiąc. Możliwe jest malowanie nimi nie tylko naturalnej płytki, ale również tipsów. Ponadto koniecznie trzeba zaznaczyć, że hybrydy charakteryzują się odpornością na odpryskiwanie, a także równomiernie pokrywają kolorem. 

Jak wykonuje się manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy wykonywany jest prawie tak samo co tradycyjny. Oczywiście w pierwszej kolejności konieczne jest oczyszczenie płytki paznokcia za pomocą zmywacza, a także odsunięcie skórek. Nie można zapomnieć o nałożeniu na paznokcie bazy, która będzie w stanie utwardzić się pod lampą UV. 

Baza powinna być nałożona kolejno na każdy paznokieć, a następnie trzeba od razu ją naświetlić. Kolejnym etapem jest pomalowanie paznokci na wybrany kolor, a także ponowne utwardzenie warstwy. Warto wiedzieć, że lakiery hybrydowe wystarczy nałożyć na paznokcie tylko raz, by możliwe było uzyskanie efektu pokrycia, a także równomiernego koloru.