kosmetyk catrice hd liquid coverage2

Idealna cera – jak ziścić to marzenie?

Piękna cera marzy się każdej kobiecie, która nie posiada tego atrybutu. Nie da się ukryć, że ma on ogromne znaczenie dla całego wizerunku. Brzydka cera potrafi odebrać cały urok. Na szczęście jednak są sposoby, by sobie z tym radzić.

kosmetyk catrice hd liquid coverage2Niedoskonałości warto wyleczyć

Współczesne podkłady są w stanie zamaskować naprawdę wiele, nawet ostry rumień i widoczne blizny. Na przykład podkład Catrice HD Liquid Coverage bez problemu poradzi sobie z ukryciem nierównomiernego kolorytu czy nawet zaskórników. Jeśli jednak chodzi o duże wypryski, nie da się raczej skutecznie ich zamaskować. Próby tego często przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego, gdyż gruba warstwa makijażu sprawia, że pryszcze stają się jeszcze większe i widoczne. W dodatku gruba warstwa kosmetyków może pogarszać stan cery. Zanim więc zacznie się wykonywać makijaż, warto wyleczyć te niedoskonałości, które można wyleczyć. W przypadku pryszczy możliwości jest naprawdę dużo.

Wszystko inne zakryje dobry podkład

Jeśli chodzi o inne defekty skóry, jak rozszerzone naczynka, cienie pod oczami czy przebarwienia, dobry podkład o właściwościach kryjących, jak Catrice HD, z powodzeniem poradzi sobie z ich ukryciem. Nawet najbardziej nieestetyczna w tym sensie cera może od razu stać się perfekcyjna i co ważne, wcale nie będzie to nienaturalny efekt. Warto więc pokusić się o osiągnięcie takiego rezultatu, gdyż piękna cera jest wielką ozdobą – nie potrzebuje już dodatków w postaci imponującego makijażu oczu czy ust bądź też jest dla niego doskonałym tłem.