Intensywnie regenerujący olejek Olaplex 7 – dostępny także w Polsce!

Olejki do włosów mają wiele fanek. Dzisiaj takie produkty można znaleźć w ofercie niemalże każdej marki. Jednym z olejków zbierających najwięcej pozytywnych opinii jest Olaplex 7. Co stoi za jego popularnością?

Olaplex – profesjonalne kosmetyki do włosów


Kosmetyki Olaplex to sprawdzony wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy. Olaplex to marka, a także opatentowany składnik, który potrafi odbudować zniszczone mostki dwusiarczkowe włosów.

Dzięki kosmetykom Olaplex można zabezpieczyć włosy podczas zabiegów ich koloryzacji i stylizacji, a także zadbać o ich zdrowy i piękny wygląd na co dzień.

Olaplex 7 – lekki olejek do włosów


W pełnej gamie produktów Olaplex znajduje się również olejek Olaplex 7. To zaawansowany technologicznie kosmetyk, który bazuje na naturalnych składnikach. Zawiera dobroczynne oleje, ekstrakty z roślin oraz składnik Olaplex.

Dzięki starannie skomponowanym składnikom w formule Olaplex 7 olejek ten jest bardzo lekki. Nadaje się do każdego typu włosów – nie obciąża i nie przetłuszcza fryzury.

Olejek Olaplex 7 – jeden kosmetyk, wiele zastosowań


Lekki olejek Olaplex 7 ma wszechstronne działanie. Przede wszystkim intensywnie pielęgnuje włosy – odbudowuje je i nadaje im wyjątkową gładkość oraz blask. Pogłębia także barwę włosów koloryzowanych.

Dodatkowo, olejek bardzo dobrze sprawdza się podczas stylizacji włosów. Zapewnia termoochronę do temperatury 230 stopni C, dlatego może być używany wraz z lokówkami czy prostownicami.