japońskie kosmetyki

Kosmetyki z różnych stron świata

Kto chce próbować różnych typów pielęgnacji czy poszukuje dla siebie skutecznych, doskonałych kosmetyków, nie musi już ograniczać się do polskich produktów ani znanych od dawna propozycji wielkich międzynarodowych koncernów. Coraz bardziej dostępne są bowiem produkty z najdalszych nawet stron świata. Produkty indyjskie, rosyjskie czy cenione japońskie kosmetyki można bez trudu kupić w sieci, zwykle też za nieduże pieniądze, a nawet znaleźć je w zwykłych drogeriach.

japońskie kosmetykiCo warto wybrać?

Już od dłuższego czasu, zwłaszcza w blogosferze, wśród amatorek dbania o piękne włosy, wielką popularnością cieszą się indyjskie kosmetyki. Znaleźć można wśród nich przede wszystkim silnie pielęgnujące olejki, ale też szampony i maski w pudrze oraz ziołowe farby do włosów. Produkty te zdecydowanie warto wypróbować, tak samo jak również bardzo już popularne japońskie kosmetyki do twarzy. Są wśród nich głównie wygodne w stosowaniu maseczki w płatach i płachtach, które dzięki bogatemu składowi, obfitującemu w naturalne ekstrakty, gwarantują znakomitą pielęgnację. Azjatycka pielęgnacja to także singapurski hit na odżywienie i przyspieszenie porostu włosów, czyli wcierka Kaminomoto. Koreańskie kosmetyki także są bardzo cenione. Wśród nich można znaleźć na przykład silnie złuszczającą maskę do stóp w postaci skarpet.
Godne uwagi są również kosmetyki z Rosji, zawierające często unikalne składniki pochodzące z przyrodniczego cudu, jakim jest ultraczyste jezioro Bajkał. Wśród nich znaleźć można zwłaszcza cenione produkty Babuszki Agafii.