płyn micelarny La Roche Posay

La Roche Posay – z myślą o wrażliwej skórze

Marka kosmetyków La Roche Posay jest rekomendowana przez dermatologów na całym świecie jako kosmetyki odpowiednie dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Kosmetyki tej marki powstają z najwyższą dbałością o skład.

Kosmetyki La Roche – we współpracy z dermatologami

Dla uzyskania najlepszego efektu pielęgnacji skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień, marka współpracuje w swoich laboratoriach z ponad 25 tysiącami dermatologów w różnych krajach świata.

Współpraca ta trwa ponad 40 lat i jest nakierowana nie tylko na stworzenie perfekcyjnych kosmetyków dla cery wrażliwej, ale również tworzenie zupełnie nowych rozwiązań kosmetycznych czy szukanie innowacyjnych zastosowań dla różnych substancji.

Jak powstają kosmetyki La Roche?

Proces tworzenia kosmetyków pielęgnacyjnych tej marki jest długotrwały, bowiem wszelkie substancje i ich połączenia są poddawane pod wiele badań, aby zyskać pewność, że będą działać zgodnie z założeniami.

Rygorystyczne testy kliniczne pozwalają mieć pewność, że kosmetyk nie przyniesie szkody osobom o wrażliwej cerze.

Promocja na La Roche Posay – gdzie szukać?

W niektórych stacjonarnych drogeriach sieciowych zdarzają się promocje na kosmetyki tej marki – aby dowiedzieć się o nich, warto śledzić gazetki poszczególnych drogerii.

W Internecie wyszukiwanie promocji jest zdecydowanie prostsze: wystarczy wpisać w wyszukiwarkę konkretną nazwę kosmetyku, a strony przeznaczone do wyszukiwania najlepszych cen całą pracę wykonają w mgnieniu oka. Po znalezieniu najtańszej opcji – wystarczy złożyć zamówienie.