Lampa Sunone- cichy sojusznik w walce o zadbane kobiece paznokcie

O paznokcie należy dbać, gdyż są one niejako naszą bezsprzeczną wizytówką. Nie wystarczy ich obcinać i od czasu do czasu pomalować lakierem. Ich pielęgnacja powinna być stała i robiona z głową. W tym ostatnim pomoże Sunone lampa.

W jakim celu używa się lampy Sunone?

By utwardzić paznokcie, na które nałożono żel lub hybrydę. Sunone lampa jest więc produktem, który pozwala sfinalizować wysiłki kosmetyczki, aby paznokcie lśniły i zachwycały swym pięknem. Lampa Sunone jest znacznie bardziej zaawansowana technologicznie od swoich poprzedniczek, toteż ma w swoim panelu sterującym wszelakie warianty czasowe, które pomagają wymodelować paznokcie wedle oczekiwań klientek. Zegar lampy można nastawić na pięć, trzydzieści lub sześćdziesiąt sekund.

Co jeszcze odróżnia lampę Sunone od innych?

Sunone jest całkiem zmyślnie wykonana. Posiada plastikową górę i metalowy spód, dzięki czemu z łatwością można odczepić go od lampy, bo łączy go z nią jedynie magnez. Sunone lampa ma tak dużą moc, ponieważ jest bezpośrednio podłączona do sieci za pomocą zasilacza. Ponadto ma lustrzane dno, przez co wszystkie paznokcie utwardzają się tak samo dobrze. Jej zaletą jest również to, iż nie trzeba bez przerwy myśleć o prawidłowym ułożeniu dłoni w jej wnętrzu. 

Światło UV, które wydziela- rozchodzi się równomiernie na wszystkie paznokcie. Lampę Sunone należy cenić nie tylko za jej profesjonalizm i fachowość, ale i za funkcjonalność. Zajmuje mało miejsca i można jej używać zarówno pod okiem kosmetyczki, jak i w domu samodzielnie. Może właśnie dlatego wywołała furorę wśród pań.