krem Dermedic

Marka Dermedic i jej dermokosmetyki

Pielęgnacja skóry wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości wymaga odpowiednich kremów i kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Jedną z firm, która specjalizuje się w dermokosmetykach jest znana marka Dermedic.

Kosmetyki Dermedic

Dostępne na rynku produkty Dermedic powstały dzięki wykorzystaniu wody termalnej pochodzącej ze źródła, które swój początek ma 2000 metrów pod ziemią w środkowej Polsce. Jest to jedyna marka, która wykorzystuje taką technologię w tworzeniu kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry problematycznej. Dermokosmetyki dedykowane są głównie cerze wrażliwej, skłonnej do alergii i trądzikowej. Wspaniałe właściwości i skład mineralny wody termalnej przywracają prawidłowy wygląd skóry i redukują niechciane przebarwienia, skutecznie usuwając niedoskonałości. Marka Dermedic, dzięki zdobyciu licznych nagród na targach kosmetycznych, zyskała uznanie i zainteresowanie wśród nowych klientów.

Serum i kremy Dermedic

Krem Dermedic, w zależności od linii kosmetyków, jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Zarówno kremy na dzień i na noc stworzone zostały na bazie wody termalnej, aby przez cały dzień móc poprawiać stan skóry. Serum marki Dermedic będzie odpowiednie dla Pań, które używają również kosmetyków kolorowych. Serum pomoże w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry i może stanowić jednocześnie świetną bazę pod makijaż.

Przed zakupem dermokosmetyków należy określić stan i wymagania naszej cery. Natomiast kosmetyki zakupić można w najbliższych aptekach bądź na dobrych stronach internetowych.