Max factor miracle match – co wziąć pod uwagę podczas wyboru podkładu?

Dobry podkład do twarzy powinien nie tylko idealnie dopasować się kolorytem do odcieniu skóry, ale również być niezawodny w codziennych sytuacjach. Niezależnie od tego czy jest się narażonym na silne działanie słońca, wiatru czy inne warunki pogodowe – idealny podkład w każdej z tych sytuacji zapewnia perfekcyjny wygląd. Dlatego wiele osób wybiera Max factor miracle match – podkład, który sprawdza się na co dzień i nie tylko. Oto wskazówki czym kierować się podczas jego wyboru.

Max factor miracle match – wybór odcienia

Idealny podkład nie może odróżniać się od kolorytu cery, dlatego warto wybrać właściwy odcień. Jeśli mamy z tym problemy – wówczas pomocą służą osoby pracujące w sklepach z kosmetykami.

Część kobiet testuje koloryt podkładu poprzez zaaplikowanie niewielkiej ilości na skórę nadgarstka, co jednak nie jest właściwe, ponieważ można ona różnić się odcieniem od kolorytu skóry na twarzy. Jeśli, zatem zależy nam na sprawdzeniu koloru podkładu warto zaaplikować go bezpośrednio na twarz.

Max factor miracle match – dobra konsystencja podkładu

Dobry podkład nie może być zbyt rzadki ani też za gęsty. Max factor miracle match www.trena.pl posiada konsystencję, która pozwala na szybkie rozprowadzenie po skórze twarzy w sposób jednolity. Dzięki temu nie ma problemów z tym, że w pewnych partiach ciała będzie go zbyt dużo.

Nakładając podkład warto odpowiednio wcześnie nawilżyć skórę i nie aplikować go na przesuszoną cerę. Sam podkład pomaga, co prawda zachować właściwe nawilżenie, m.in. także poprzez odpowiednią aplikację, ale dbanie o stan cery jest konieczne i związane również z jej codzienną pielęgnacją i dostarczaniem odpowiedniej ilości nawilżenia.