Na jaki bronzer warto się zdecydować?

Panie doskonale wiedzą, że bronzer, czyli puder brązujący jest zdecydowanie najzdrowszym i najszybszym sposobem na dodanie cerze odpowiedniego blasku i koloru. Warto zaznaczyć, że bronzer w porównaniu do samoopalacza nie będzie wysuszał. Ponadto ewentualne pomyłki można skorygować w bardzo krótkim czasie.

Jaki bronzer wybrać?

Do zdecydowanie najczęstszych błędów kobiet przy wyborze bronzerów należy koniecznie zaliczyć zbyt pomarańczowy lub za bardzo błyszczący kolor. Panie bardzo często nie mają również umiaru w jego nakładaniu. Kobiety muszą pamiętać, aby bronzer był dobrany do typu cery, a także karnacji. 

Przedstawicielkom płci pięknej posiadającym tłustą, mieszaną lub normalną cerę rekomendowane jest wybranie bronzera prasowanego w płynie albo żelu. Z kolei do suchej cery zalecane jest dobranie kosmetyku o kremowej konsystencji. Oczywiście zdecydowanie najprostszy do nakładania będzie prasowany puder brązujący. 

Stylistki, a także specjalistki od wizerunku rekomendują bronzer lovely.

W jaki sposób dobrać bronzer do typu cery?

Warto mieć świadomość, że do wyboru właściwego odcienia przedstawicielkom płci pięknej potrzebna będzie przede wszystkim wiedza dotycząca tonacji cery. Należy również zdawać sobie sprawę, że zdecydowana większość dostępnych na rynku pudrów brązujących posiada złotobrązowy odcień, który doskonale zda egzamin do ciepłej karnacji. 

Z kolei kobietom z neutralnym lub zimnym tonem cery zdecydowanie ciężej będzie znaleźć pasujący bronzer. Rekomendowane jest szukanie kosmetyku w kolorze brązu z różowawym podtonem, zimnego beżu. Przykładem może być bronzer wibo. 

Ponadto znaczna większość dostępnych na rynku pudrów brązujących ma w sobie błyszczące drobinki. Będzie to świetne rozwiązanie na wieczór lub dla pań posiadających normalną lub suchą cerę.

Bronzer lovely znajdziesz tu