Dłonie i pomarańczowe paznokcie

Paznokcie w domu czy w salonie

Sporo kobiet zastanawia się nad tym, czy paznokcie hybrydowe robić samemu w domu, czy może korzystać z salonu kosmetycznego. Poniżej garść informacji, która opcja jest lepsza.

Manicure w salonie

Manicure w salonie to z pewnością zdecydowanie większa wygoda i bardziej dopracowane paznokcie. Manicure w Warszawie w Easynails to możliwość wykonania skomplikowanych wzorów, które wymagają niesamowitej precyzji oraz odrobinę talentu artystycznego. Paznokcie Warszawa wykonane techniką hybryd, to tak trwały manicure, że z powodzeniem przetrwa nawet 3 tygodnie bez konieczności dokonywania poprawek. Poza tym najlepsza opcja dla kobiet ceniących sobie swój czas. Poza tym to właśnie manicure Warszawa wykonany metodą hybrydowy, zapewnia naprawdę idealnie i precyzyjnie wykonany manicure. Trudno oczekiwać takiego efektu gdy paznokcie Warszawa robi się samemu w domu.

Manicure w domu

Manicure w domu to z pewnością większa oszczędność pod względem ekonomicznym, chociaż na początku trochę trzeba zainwestować w lampę oraz różnego rodzaju kosmetyki i akcesoria. Później trzeba też jeszcze ćwiczyć, tak by manicure wykonany w domu był rzeczywiście perfekcyjny i długo się trzymał. Kto zatem ma czas i ochotę – może próbować robić manicure samodzielnie. W innym przypadku lepszą opcją będzie manicure Warszawa w salonie. Precyzyjnie wykonany, w czasie nie dłuższym niż jedna godzina, przetrwa na paznokciach nawet kilka tygodni nie wymagając żadnych zmian i poprawek.