Wakacje z kolorem

Sezon wakacyjny, na dobre zawitał w naszych domach i naszej szafie. Jest to okres wyjazdów, odpoczynku i podróżowania. Ten beztroski czas, zobowiązuje jednak do zachowania dobrego wyglądu. Motyw wakacji powinien być obecny zarówno w naszym ubiorze, jak i na paznokciach.

Zadbaj o paznokcie

Jaki jest przepis na to, aby zrobić idealny letni manicure czy pedicure? Dobrym pomysłem, będzie w pierwszej kolejności zadbać o ich stan. Zaniedbanie skórki potrafią wyglądać bardzo nieestetyczne, a szczególnie podrapane, mogą spowodować zakażenie, szczególnie podczas pobytu na plaży. Następnie, powinno się pomyśleć nad praktyczną długością paznokci. Zbyt długie mogą być niewygodne podczas pływania czy zabaw na świeżym powietrzu. 

Soczyste kolory

Lato, to idealny czas, aby trochę poeksperymentować z kolorami i wzorami na paznokciach. Kobiety, na ogół decydują się na odważniejsze barwy. Piękne kolory i wzory, podkręcając wakacyjne stylizacje zwracają uwagę innych i poprawiają samopoczucie. Ważną kwestią jest, również wybór ewentualnych zdobień. Ciekawie wystylizowane paznokcie wyglądają świetnie nawet do zwykłych dżinsów i t-shirtu.

Powitaj lato w dobrym stylu

Lakiery Hi Hybrid pozwalają uwolnić wodzę wyobraźni i eksperymentować z kolorami, dzięki szerokiemu wachlarzowi barw. Na szczególną uwagę podczas okresu wakacji, zasługują kolekcje Hi Glow oraz Hi Vibes. Pierwsza z nich, prezentuje brokatowe lakiery, które idealnie wpasują się w sezon festiwali i koncertów, natomiast druga zawiera soczyste, letnie kolory, które wyrażają wszystkie emocje.

Podsumowując, szukając pomysłu na swój wakacyjny look warto spojrzeć na dedykowane na ten okres kolekcje lakierów hybrydowych. Można stać się posiadaczką, unikalnego, a przede wszystkim trwałego manicure.

Oferta sprzedażowa: lakiery Hi Hybrid tutaj